Novinky

Lords Of The Sound 9.10.2020, 19:00 - Karlovy Vary - Velký sál Hotelu Thermal

Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show!

Music is coming - to je úžasná kombinace živého zvuku orchestru, sboru a skutečné magie, která prostupuje vaše oblíbené filmy a počítačové hry.

Světově proslulé soundtracky teď zazní zcela novým způsobem a získají tím obzvláštní sílu – taková je míra schopností nenapodobitelných LORDS OF THE SOUND! Vřele Vás zveme, abyste si přišli na vlastní uši vychutnat celou plnou sílu živého, ale i živelného proudu hudby!

V parádním provedení členů orchestru zazní hudba z těchto světoznámých fantasy filmů a počítačových her: Hra o trůny, Vikingové, Avengers, Alenka v kraji divů, Wonder Woman, Pán prstenů, Avatar, Van Helsing, Letpopisy Narnie, Piráti z Karibiku, Pátý element, Warcraft , Skyrim, Liga výjimečných, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher a dalších.

Znovuotevření hotelu

Již od 26.5.2020 Vás opět rádi uvítáme v našem krásném hotelu. 

Po menší pauze jsme pro Vás opět otevřeli náš krásný hotel v srdci Karlových Varů. Pokud plánujete cestu do Karlových Varů určitě se na nás neváhejte obrátit a my Vám s Vaší rezervací pomůžeme, nebo stačí pouze vybrat pokoj a rezervaci uskutečníte během pár minut.

 

 Budeme se těšit na Váš příjezd 

29.5.2020