Novinky

Lords Of The Sound 9.10.2020, 19:00 - Karlovy Vary - Velký sál Hotelu Thermal

Vystoupení LORDS OF THE SOUND, to je něco víc než pouhý koncert, to je skutečná show!

Music is coming - to je úžasná kombinace živého zvuku orchestru, sboru a skutečné magie, která prostupuje vaše oblíbené filmy a počítačové hry.

Světově proslulé soundtracky teď zazní zcela novým způsobem a získají tím obzvláštní sílu – taková je míra schopností nenapodobitelných LORDS OF THE SOUND! Vřele Vás zveme, abyste si přišli na vlastní uši vychutnat celou plnou sílu živého, ale i živelného proudu hudby!

V parádním provedení členů orchestru zazní hudba z těchto světoznámých fantasy filmů a počítačových her: Hra o trůny, Vikingové, Avengers, Alenka v kraji divů, Wonder Woman, Pán prstenů, Avatar, Van Helsing, Letpopisy Narnie, Piráti z Karibiku, Pátý element, Warcraft , Skyrim, Liga výjimečných, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher a dalších.

Venkovní restaurace

Náš hotel nabízí možnost návštěvy naší nově otevřené venkovní restaurace. Navíc zde máme pro každého hosta našeho hotelu slevu 15%. Tak neváhejte a přijďte ochutnat speciality našeho šéfkuchaře. Tento skvělý gurmánský zážitek můžete doplnit osvěžujícím míchaným drinkem nebo třeba domácí limonádou. Celé to můžete zakončit například kávou se zákuskem. Těšíme se na vaší návštěvu!

1.7.2020

Venkovní restaurace
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..